Jdi na obsah Jdi na menu
 


voodoo panenka

21. 3. 2008

Opravdu někoho tak nesnášíte?

Tuhle otázku si položte hned na začátku, protože jinak vám za to tenhle rituál nestojí...

Pokud ano...

...tak vězte, že i tady platí moc tří (ne,nejsou to žádný Čarodějky,ale Všechno zlé, co komu provedeš se ti třikrát vrátí.)

1) Potřebujete si vyrobit VooDoo panenku

  • látku(nejlépe pytlovinu)držte 6 dní před vyráběním panenky v absolutní tmě.Potom ji vyndejte a namočte v čisté ledové vodě a nechte uschnout.
  • podle sebe (podle vaší představy) si z látky ušijte panenku.Vycpěte ji vatou a strčte do ní jednu tyčinku skořice a neco s osoby, na kterou ma panenka mit učinky)
  • místo očí udělejte dva křížky,místo pusy jeden.
  • v místě srdce vyznačte taky jeden křížek

2) připravte si provázek (pozor,nesmí se přetrhnout).Panenku VooDoo položte na černou látku.Potom jí do ní zabalte a při tom pronášejte:

Přeju si, abys zůstal/a ležet v tomto hrobě, dokud tě nevysvobodím z nekonečných muk svou krví.

3) až je panenka zabalená do látky a nevidíte křížky, píchněte do ní nažhavený ocelový špendlík.Čím blíž k srdci se strefíte, tím větší bolest mu/jí přinesete.Čím blíž k očím jí trefíte, tím větší zohavení mu/jí přinesete.Čím blíž k ústům jí strefíte, tím větší smutek mu/jí přinesete.

4) panenku i se špendlíkem (nesmíte ho vyndat a dívat se,kam jste ji strefili) uložte do krabice, přez kterou se nesmí dostat světlo.

5) pokud si to rozmyslíte a budete chtít svou obět osvobodit, vyndejte ji (minimálně po měsíci, jestli to uděláte dřív, vaše i jeho/její duše se před smrtí nedostane z těla a bude na věky mučena),vysuňte z ní špendlík,černou látku spalte a panenku celou polijte vínem.Tím bude osvobozena.Potom si s panenkou dělejte co chcete,klidně si ji strčte do pr****,ale nesmí být znovu použitá !(v tom případě to bude platit na vás)

Všechny body musí být splněny a neporušeny,nesmí být žádné vyjímky.

Pamatujte na moc tří...ta nikdy nezklame...věřte mi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: jak?

(Kateřina, 22. 5. 2011 20:12)

No já to nemám nijak moc potvrzené ale myslím že se nemusí ale pokud ano nikdo to prosím neberte nijak osobně.

Re: Re: jak?

(jana, 25. 4. 2012 14:14)

takže tam nemusí být vlasy nebo tak?

můj kámoš...

(jiný anonym, 13. 3. 2012 19:49)

Muj kámoš Tonda si vytvořil panenku voodoo a říkal že jsem to já a bodal do ní jehlou to mě pořádně naštvalo!!

štěstí

(AnOnYm, 11. 3. 2012 17:47)

ahoj lidi kámoš tohle zkoušel ale štěstí mu moc nepřálo. Chtěl aby jeho kámoška která se s nim rozešla aby cítila takovou bolest jako on. Jenže ono to nějak nefungovalo a po týdnu mu museli amputovat nohu....jenže nevěděli co s ní měl....Takže opravdu si s takovými věci moc nehrajte je to o hubu.....Jenom ti co furt nechápou tu moc tří tak to je že když mu něco uděláte tak se vám to může vymstít až v 3x horší podobě...vše AnOnYm

vodo

(javor, 14. 1. 2012 12:58)

tyto povídky jsou pravdívé skutečne je voodoo nikdo pořadně nedokazal že opravdu funguje je to jak ufo akorat že voodoo každý ví jak vypada.
nehrajte si proto stě mi to věcmi nenosí to zrovna 2x štěstí

nevim:

(monika, 1. 1. 2012 18:07)

kdyz ty osobe udelam jenom jednu spatnou vec,tak se mi stane jenom jedna spatna vec nebo vsecjny tri?

help me

(Sylar, 28. 12. 2011 11:16)

Způsobí mu to alspon intenzivní bolest?

help me

(Cjayka, 1. 11. 2011 15:14)

jak to mám udělat aby ta osoba zemřela??? prosím odpověď...

Re: help me

(Markét, 15. 11. 2011 21:16)

Tak jí zkus třikrát trefit do srdce... Možná to pomůže :)

Re: help me

(Admin , 5. 12. 2011 21:13)

no se smrti nemam moc spolecneho ohledne vudu ale to ce provede panence to se stane i te dotycne osobe takze probodnuti srdce uriznuti hlavy atd atd by mohlo pomoci

moc tří

(Monika, 26. 11. 2011 15:45)

Ahoj nepochopila jsem tu moc trí . Jako kdyz propichnu panenku spendlíkem tak to zasáhne i mně .nebo tu osobu která je ta panenka .odpovezte prosím

Re: moc tří

(Admin , 5. 12. 2011 21:11)

zasahne to tebe pokud neco udelas spatne ale jinak to zasahne jen osobu pro kterou je panenka udelana

Keciiii

(Dominik Humpál, 23. 6. 2010 12:53)

Kecáš ja ti nevěřim to jsou keci cos tam psal takový Píčovyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kdybys mě náhodou chtěl proklít tak bidlim Jaroslava Brndy 1 České Budějovice na Máji a ty tvoje keci si strč do p*** Ty kundo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Keciiii

(Katie/Kate, 28. 5. 2011 18:15)

S tím bys sis neměl začínat nevíš co děláš, nemáš na to důkaz a tohle by se ti mohlo pěkně vymstít!Jen ještě chvíli vydrž a dojde si to pro tebe a budeš hezky litovat že jsi pochyboval o něčem takovém.Nechci tě strašit a proklínat tě nebudu to dopřeji jiným tady autorce která se v tom vyzná já ti nechci ublížit ty jsi mě neurazil ale jen tě varuji možná někdo projeví zájem o tvé utrpení a já se jim nedivím tak nashledanou!

Re: Keciiii

(Vyliž mi, 15. 11. 2011 21:20)

No tak co jsem lezeš když na to nevěříš?Radši vypadni s těma tvýma keci.Ale lepší by bylo kdybys si už sem nikdy nic nepsala!!!

DANGER

(ALAN, 22. 10. 2011 2:00)

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!!

Rada

(Marie Kanalošová, 26. 4. 2010 14:48)

Spojte dvě vařechy (izolepou, svázáním nebo hřebíkem) a na konec jedné z nich naneste ve vodě rozpustné lepidlo. Konec vařechy pak "zabodněte" do panenky a tlačte do něj, aby lepidlo zaschlo. Panenka se tak na vařechy přilepí a vy ji budete, asi po minutě, schopni vytáhnout. Zakopejte panenku do přírody někde daleko od domu, a raději do té krajiny již nechoďte!!!

Re: Rada

(phantom, 14. 8. 2011 19:44)

a toto vážení přátelé je skvělá rada jak se perfektně omezit : dejte tu pannku do školy :D :D

odpoved na bohuzel

(Sparco, 22. 8. 2009 20:03)

anonyme:existuji take panenky na privolani lasky ale abych popravde rekl podle mne je lepsi kdyz se oto osoba poksi sama od srdce a to s prostredkama kteryma se naucila takze slova gesta atd atd je potreba tu osobu zaujmout a ukazat ze tu osobu opravdu milujes a ze ona ti muze verit a ze ona by mohla milovat i tebe tot muj nazor pokud chces muzem si otom popovidat treba pres mail a nebo mi muzes do majlu poslat icq a muzem pokecat tam kdyz budes chtit rad ti pomohu jak jen bude v mych silach

Re: odpoved na bohuzel

(martin, 27. 7. 2011 13:01)

nazdar typku potrebuju si stebou prosimte promluvit o tech woodoo panenkach
je to dulezity potrebuju se te zeptat na par otazek muj email je martin.stiffler@seznam.cz tam se domluvime a kdystak i das svuj fb a pokecame o tom dik moc